menu close menu

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO KSIĘŻE PROBOSZCZU !

W  Uroczystość św. Józefa nasza wspólnota parafialna modliła się w sposób szczególny za Księdza Proboszcza Bogdana Żygadło, któremu patronuje wspomniany Święty.

Przy ołtarzu stanęli: ks. Dominik – od niedawna proboszcz parafii w Janowicach Wielkich, ks. Michał oraz ks. Damian Skrzypek, który od tego dnia został mianowany nowym wikariuszem naszej parafii. Kapłani Ofiarę Eucharystii składali w intencji Księdza Proboszcza-  przewodniczącego liturgii. Natomiast Ksiądz Proboszcz dziękował Bogu za dar życia, za powołanie do kapłańskiej służby, a w zdrojach Miłosierdzia Bożego zanurzał zmarłych Rodziców i Rodzeństwo.
Homilię wygłosił ks. Michał.

Po błogosławieństwie przyszedł czas na słowa wdzięczności i życzenia, jakie wierni składali  Dostojnemu Solenizantowi z okazji Imienin.

 

                                                                                               Barbara Ludorowska


__________
20 marca 2023 | Aktualności