menu close menu

VI Niedziela wielkanocna

Ogłoszenia Duszpasterskie

VI Niedziela Wielkanocna

5 Maja 2024 r.

  • Przeżywamy dziś VI Niedzielę Radości Paschalnej i pierwszą miesiąca. Zmiana tajemnic Żywego Różańca po Mszy św. o 13:15.

  • Codziennie zapraszamy na nabożeństwa majowe o godz. 17:30.

  • W poniedziałek o godz. 9:00 na prośbę pana prezydenta Jerzego Łużniaka będzie odprawiona Msza św. w intencji rozpoczynających nową kadencję władz i radnych miasta Jeleniej Góry oraz mieszkańców z prośba o światło Ducha Świętego w pracach dla dobra naszego miasta.

  • W środę zapraszamy wszystkich na kolejną katechezę z seminarium o Eliaszu i Elizeuszu: Drugie powołanie. Katecheza po wieczornej Mszy św. w bazylice.

  • W przyszłą niedzielę, 12 maja odpust parafialny ku czci św. Pankracego i Erazma. To szczególny dzień dla naszej wspólnoty kiedy wspominamy naszych patronów i możemy uzyskać łaskę odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami. Uroczysta suma odpustowa o godz. 13:15.

  • We wrześniu będzie organizowana autokarowa pielgrzymka do Włoch. Więcej informacji na plakacie w gablocie.

  • Zachęcamy do lektury prasy katolickiej Niedzieli i Gościa Niedzielnego i Małego Gościa Niedzielnego.


__________
4 maja 2024 | Ogłoszenia duszpasterskie