menu close menu

XXIV Niedziela zwykła

Ogłoszenia Duszpasterskie

XXIV Niedziela Zwykła

17 Września 2023 r.

  • Przeżywamy dziś XXIV Niedzielę w ciągu roku i trzecią niedzielę miesiąca. Modlimy się za dobrodziejów i ofiarodawców naszej Parafii. Msza św. w ich intencji o godz. 10:30. Dziś o godz. 19:00 odbędzie się koncert „Światło wiary”, który poprowadzi znany w Polsce kompozytor i dyrygent Hubert Kowalski z Krakowa.

  • W poniedziałek święto św. Stanisława Kostki, zakonnika i patrona Polski. Jest to również patron dzieci i młodzieży. Zapraszamy młodzież z klas 7 i 8 SP przygotowujących się do Bierzmowania wraz z rodzicami na spotkanie w bazylice o godz. 19:00. Obecność obowiązkowa.

  • We wtorek próba chóru o 19:00 w Sali przy kancelarii. Zapraszamy panie i panów, którzy chcieliby włączyć się w posługę w naszej parafii poprzez śpiew.

  • Spotkanie rodziców dzieci z 3 klas SP we wtorek o 19:00 w bazylice.

  • W środę spotkanie Odnowy w Duchu Świętym o godz. 18:00 w bazylice. Zapraszamy wszystkich do formacji i modlitwy uwielbienia.

  • W czwartek święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.

  • Uczniów klas 6, którzy chcą rozpocząć przygotowanie do Bierzmowania prosimy o odbieranie w zakrystii kart zgłoszeniowych. Dorosłych, którzy chcieliby przyjąć sakrament Bierzmowania prosimy o zgłaszanie się do ks. Michała do końca września.

  • Jest już księga mszalna na 2024 rok. Zachęcamy do zamawiania Mszy św. za swoich bliskich żyjących i zmarłych.

  • Zachęcamy do lektury prasy katolickiej Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Małego Gościa


__________
18 września 2023 | Ogłoszenia duszpasterskie