menu close menu

V Niedziela Wielkanocna

Ogłoszenia Duszpasterskie

V Niedziela Wielkanocna

7 Maja 2023 r.

 • Przeżywamy dziś V Niedzielę Radości Paschalnej i pierwszą niedzielę miesiąca. Zmiana tajemnic Żywego Różańca po Mszy św. o godz. 13:15. Dzisiaj swoją ofiarą składana przed kościołem możemy wesprzeć dzieci niepełnosprawne.

 • Uroczystość I Komunii Świętej w naszej parafii będzie w sobotę 27 maja o godz. 10:00 i 12:00. Ogarnijmy naszą modlitwą dzieci i ich rodziców.

 • Próba dla dzieci komunijnych ze szkoły nr 2 we wtorek o godz. 19:00, a dla dzieci ze szkoły nr 13 i innych szkół we wtorek i czwartek o godz. 16:30.

 • Spotkanie kandydatów do Bierzmowania z klas 8 w czwartek 11 maja o godz. 19:00 w domu katechetycznym.

 • 12 maja w piątek, odpust parafialny ku czci św. Pankracego i Erazma. To szczególny dzień dla naszej wspólnoty kiedy wspominamy naszych patronów i możemy uzyskać łaskę odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami. Uroczyste Msze św. o godz. 7:00, 9:00 i suma odpustowa o godz. 18:00.

 • Zbiórka służby liturgicznej w środę o godz. 19:00 w bazylice

 • Próba chóru przed uroczystością odpustową w środę o godz. 19:00.

 • Zapraszamy na nabożeństwa fatimskie od maja do października, 13 dnia miesiąca. W sobotę pierwszy dzień fatimski; o godz. 17:00 procesja z kościoła św. Anny do bazyliki, nabożeństwo fatimskie ze śpiewem litanii loretańskiej i Msza św.

 • 21 maja w niedzielę po Mszy św. o godz. 12:00 spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do rocznicy I Komunii św.

 • Wspólnota trudnych małżeństw Sychar zaprasza na spotkanie 12 maja o godz. 19:30 u o. Pijarów w Cieplicach.

 • Zachęcamy do lektury prasy katolickiej Niedzieli i Gościa Niedzielnego.


__________
6 maja 2023 | Ogłoszenia duszpasterskie