menu close menu

Spotkanie opłatkowe rodziny parafialnej

W Uroczystość Świętej Rodziny na wspólnym Opłatku spotkali się przedstawiciele różnych grup duszpasterskich, działających przy naszej Parafii. Nad całością czuwał i spotkaniu przewodniczył Ks. Proboszcz Bogdan Żygadło. Uroczystość rozpoczęła się wspólną modlitwą, w czasie której Gospodarz parafii odczytał fragment Ewangelii. Wspominał również tych wszystkich, którzy jeszcze rok temu byli wśród nas, a po których zostało puste miejsce przy stole i wspomnienia. Witając zebranych ksiądz Proboszcz podziękował za przybycie, za całą działalność w naszej wspólnocie, zwłaszcza za nieustanną modlitwę we wszystkich intencjach naszej parafii. Podkreślił, że takie zaangażowanie jest przejawem gorącej wiary.

Wspólne kolędowanie prowadził ks. Proboszcz, a oprawę muzyczną zapewnił p. Edward Sienniak, akompaniujący na keyboardzie. Podczas spotkania  i wspólnego śpiewu kolęd panowała niezwykle ciepła i rodzinna atmosfera.

Barbara Ludorowska


__________
31 grudnia 2022 | Aktualności, Bez kategorii