menu close menu

XXXIII Niedziela zwykła

Ogłoszenia Duszpasterskie

XXXIII Niedziela w Ciągu Roku

13 Listopada 2022 r.

 • Przeżywamy dziś XXXIII Niedzielę zwykłą i XIV Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym pod hasłem: „Uleczyć tęsknotę”. Modlimy się za chrześcijan na Ukrainie, a swoją ofiarą składaną do puszek możemy wesprzeć Kościół ukraiński.

 • We wtorek, jak każdego 15 dnia miesiąca modlić się będziemy za mieszkańców i władze naszego miasta podczas Mszy św. o godz. 18:00.

 • W środę, po wieczornej Mszy św. w ramach Seminarium Odnowy Kościoła nabożeństwo przebłagania za grzechy ludzi Kościoła.

 • W piątek zapraszamy na modlitwę koronką do Bożego Miłosierdzia i Eucharystię o godz. 15:00 w kościele św. Anny.

 • Zbiórka wszystkich ministrantów w piątek o godz. 16:30.

 • Spotkanie dla piątych klas SP rozpocznie się w przyszłą niedzielę Mszą św. o godz. 12:00, a następnie zapraszamy do Domu Katechetycznego na warsztaty konstruowania puzzli.

 • Nabożeństwa wypominkowe codziennie o godz. 17:15. W piątek zapraszamy na Mszę św.o godz. 18:00, która będzie sprawowana za wszystkich zmarłych wspominanych w wypominkach w minionym tygodniu.

 • Przyszła niedziela jest ostatnią niedzielą roku kościelnego. Jest to Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. To również trzecia niedziela miesiąca. Modlić się będziemy za dobrodziejów i ofiarodawców naszej parafii. Msza św. w ich intencji o godz. 10:30.

 • Siostry Magdalenki od Pokuty zapraszają Panie w każdym wieku na Spotkanie Kobiet nt.: „Miriam – siostra Mojżesza i jej posłannictwo”, dnia 26 listopada, w sobotę od godz. 15:00 do klasztoru sióstr przy ul. Kopernika 1. W planie spotkania przewidziana jest Msza św., adoracja Najświętszego Sakramentu, konferencja i agapa.

 • Kontynuowany jest II etap prac przy ołtarzu głównym. W tym tygodniu z pracowni konserwatorskiej zostaną przywiezione obrazy i elementy z ołtarza głównego po konserwacji. Dziękujemy wszystkim, którzy swoją ofiarą wspierają prace konserwatorskie.

 • Zachęcamy do lektury prasy katolickiej Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Małego Gościa


__________
13 listopada 2022 | Ogłoszenia duszpasterskie