menu close menu

XXXIII Niedziela zwykła

Ogłoszenia Duszpasterskie

XXXIII Niedziela „w ciągu roku”

14 Listopada 2021 r.

  • Przeżywamy dziś XXXIII Niedzielę „w ciągu roku” i Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Modlimy się za chrześcijan w Libanie, a po Mszach św. ofiarą składaną do puszek możemy wesprzeć chrześcijan Libanu.

  • W poniedziałek, jak każdego 15 dnia miesiąca o godz. 18:00 modlić się będziemy za mieszkańców i władze naszego miasta.

  • W piątek zapraszamy na modlitwę koronką do Bożego Miłosierdzia i Eucharystię o godz. 15:00.

  • Spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych z klasy III ze szkoły podstawowej nr 2 oraz innych szkół w poniedziałek, 15 listopada, w klasztorze sióstr o godz. 19:00.

  • Spotkania dla młodszych ministrantów w poniedziałek o godz. 16:30, a starszych w czwartek o godz. 19:00.

  • Krąg biblijny w czwartek o godz. 19:00.

  • Przyszła niedziela jest ostatnią niedzielą roku kościelnego. Jest to Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. To również trzecia niedziela miesiąca. Modlić się będziemy za dobrodziejów i ofiarodawców naszej parafii. Msza św. w ich intencji o godz. 10:30. Z okazji święta św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej, w przyszłą niedzielę o godz. 10:30 modlić się będziemy w intencji p. organisty, chóru parafialnego i scholi dziecięcej.

  • Zachęcamy do lektury prasy katolickiej Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Małego Gościa


__________
15 listopada 2021 | Ogłoszenia duszpasterskie