menu close menu

XX Niedziela zwykła – Wniebowzięcie NMP

Ogłoszenia Duszpasterskie

XX Niedziela „w ciągu roku”

Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

15 sierpnia 2021 r.

  • Przeżywamy, uroczystość Wniebowzięcia NMP. Przez całą niedzielę modlimy się za dobrodziejów i ofiarodawców naszej parafii. Msza św. w ich intencji o godz. 10.30. Taca w tę niedzielę przeznaczona jest na potrzeby parafii. Dziękujemy za przygotowanie i posprzątanie świątyni na dzisiejszą uroczystość: s. Anna, Ewa Łapa, Jakub i Mateusz Mucha, Tomasz Dudkiewicz, Magdalena i Andrzej Kępińscy, Tadeusz Kowalczyk, Halina Bukała, Alicja i Dorota Saletnik, Ewa Syguda, Renata Gwiazdowska, Elżbieta Rzemińska, Helena Kuryś, Małgorzata Samburska, Marzena Koperek, Teresa Domagała, Szara Irena, Bodzianna Marianna, Rępińska Krystyna, kl. Aleksander Soból. Do przygotowania świątyni zapraszamy w sobotę o godz.14:30, szczególnie osoby, które jeszcze nie były.

  • W dzisiaj przypada kolejna rocznica zwycięskiej bitwy warszawskiej w 1920 r., zwanej Cudem nad Wisłą, która zmieniła bieg historii naszej ojczyzny i całej Europy. Za przyczyną Maryi Królowej Pokoju polecajmy Bogu sprawy naszej ojczyzny i naszego narodu.

  • W piątek nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 15:00, a bezpośrednio po zakończeniu Msza święta w kościele św. Anny

  • W dni powszednie Msze św. o godz. 7:30, 9:00 i 18:00 są celebrowane w kościele św. Anny. Msza św. wieczorna w sobotę i Msze w niedzielę celebrowane są w bazylice.

  • Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Niedzieli, Gościa Niedzielnego


__________
14 sierpnia 2021 | Ogłoszenia duszpasterskie