menu close menu

Niedziela Bożego Miłosierdzia

Ogłoszenia Duszpasterskie

Niedziela Miłosierdzia Bożego

19 Kwietnia 2020

  • Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia Bożego. III Niedziela miesiąca. Modlimy się za dobrodziejów i ofiarodawców naszej parafii. W tym szczególnym dniu, o godz. 15:00 zachęcamy do rodzinnej modlitwy koronką do Bożego Miłosierdzia. Pozdrawiamy serdecznie wszystkich, którzy łączą się z nami przez Internet.

  • Dziękujemy serdecznie osobom, które swoim darem serca wspierają bieżące funkcjonowanie naszej parafii.

  • W czwartek, 23 kwietnia będziemy przeżywać uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.

  • 25 kwietnia, w sobotę przypada święto św. Marka Ewangelisty, dzień patronalny bpa Marka Mendyka, Biskupa Świdnickiego. Pamiętajmy w modlitwach o dostojnym solenizancie.

  • Zwracamy się z prośbą do całej wspólnoty parafialnej o przekazanie na konto bankowe swojego daru serca. Prośbę kierujemy szczególnie do osób, które w zaistniałej sytuacji korzystają z dyspensy nie uczestnicząc osobiście w niedzielnych Mszach Świętych odprawianych w naszym kościele, a rozumieją potrzeby utrzymania parafii i chcieliby wesprzeć materialnie jej bieżące funkcjonowanie. Bóg zapłać!

  • Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Niedzieli, i Małego Gościa Niedzielnego.


__________
25 kwietnia 2020 | Ogłoszenia duszpasterskie