menu close menu

XV NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

  • Przeżywamy dziś XV Niedzielę „w ciągu roku”.

  • W poniedziałek o godz. 18.00 modlić się będziemy, jak każdego 15. dnia miesiąca, za mieszkańców i władze naszego miasta.

  • Od wtorku 16 lipca, w naszej parafii odbywają się rekolekcje Ruchu Światło-Życie. Pamiętajmy w naszych osobistych modlitwach o młodzieży, która przeznacza swój wolny czas dla poznawania i umiłowania Boga. Zwracamy się również z prośbą do ludzi dobrej woli o wsparcie tej inicjatywy i pomoc. Można zgłaszać się z tym do ks. Przemysława.

  • Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w XXVII Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę, która wyruszy 26 lipca z parafii św. Jana Apostoła i Ewangelisty w Jeleniej Górze, spotkanie organizacyjne odbędzie się 21 lipca o godz. 15.00 w tamtejszej parafii. Osoby, które nie mogą udać się na pielgrzymkę, a noszą w sobie intencje modlitewne, mogą przekazywać intencje tzw. pocztą pielgrzymkową, dlatego w zakrystii można pobrać koperty na intencje, które otrzymają pielgrzymi, aby omadlać je na trasie pielgrzymki.

  • Piątek, 19 lipca jest III piątkiem miesiąca, o godzinie 15.00 w Bazylice KORONKA DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA I MSZA ŚW. W POLECANYCH PRZEZ NAS INTENCJACH. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

  • Przyszła niedziela jest III niedzielą miesiąca. Szczególnej modlitwie polecamy dobrodziejów i ofiarodawców, Msza św. w ich intencji o godz. 10.30.


__________
14 lipca 2019 | Ogłoszenia duszpasterskie