menu close menu

XIII NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

 • Przeżywamy dziś XIII Niedzielę „w ciągu roku”; rozpoczęliśmy już wakacje, dlatego informujemy Parafian i Gości o wakacyjnym porządku liturgii w Bazylice:

  • Msze św. w Niedzielę bez zmian: 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 13.15, 18.00

  • W tygodniu o godzinie: 7.30, 9.00 i 18.00.

 • Dzisiaj rozpoczyna pracę duszpasterską ks. neoprezbiter Michał Kamiński. Serdecznie witamy Go w naszej parafii i polecamy księdza wikariusza naszym modlitw. Ks. Michał będzie sprawował Mszę św. prymicyjną dzisiaj o 13.15, zapraszamy wszystkich parafian do uczestnictwa i wspólnej modlitwy.

 • We wtorek 2 lipca, zapraszamy na comiesięczną wieczornicę ze św. Janem Pawłem II, po Mszy św. wieczornej adoracja i wspólna modlitwa od godz. 20.00.

 • Przyszły piątek jest pierwszym piątkiem miesiąca, spowiedź podczas Mszy św. porannych, a wieczorem zapraszamy od 16.30 do 18.00. Po wieczornej Eucharystii nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. O godz. 22.00 Msza św. w kościele św. Anny, a po niej całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu.

 • Przyszła niedziela będzie I Niedzielą miesiąca, po Mszy św. o godz. 13:15 zmiana tajemnic Żywego Różańca.

 • Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w XXVII Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę, która wyruszy 26 lipca z parafii św. Jana Apostoła i Ewangelisty w Jeleniej Górze, spotkanie organizacyjne odbędzie się 21 lipca o godz. 15.00 w tamtejszej parafii. Osoby, które nie mogą udać się na pielgrzymkę, a noszą w sobie intencje modlitewne, mogą przekazywać intencje tzw. pocztą pielgrzymkową, dlatego w zakrystii można pobrać koperty na intencje, które otrzymają pielgrzymi, aby omadlać je na trasie pielgrzymki.

 • Dzisiaj Pan Piotr Blok kończy posługę jako Organista w naszej parafii. Bardzo dziękujemy za lata pracy, dyspozycyjność i pomoc. Chcemy życzyć wieli łask i Bożego błogosławieństwa.


__________
29 czerwca 2019 | Ogłoszenia duszpasterskie