menu close menu

V NIEDZIELA WIELKANOCNA

 • Przeżywamy dziś V Niedzielą Wielkanocną,

  • jest to III Niedziela miesiąca, modlimy się za dobrodziejów i ofiarodawców naszej parafii, Msza św. w ich intencji o godz. 10:30, taca przeznaczona cele inwestycyjne.

  • Dzisiaj o godz. 13.15 zostanie udzielony przez ręce ks. Bpa Marka Mendyka Sakrament Bierzmowania naszej młodzieży. Polecamy ich naszej wspólnej modlitwie.

 • Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17.30

 • Próby liturgiczne dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w tym tygodniu: we wtorek i czwartek o godzinie 16.00 – obecność jest obowiązkowa.

 • Spowiedź św. dla dzieci i rodziców przed I Komunią św. w piątek od 16.00 do 18.00.

 • Zapraszamy Służbę Liturgiczną na spotkanie formacyjne w piątek o 19.00 do sali parafialnej.

 • Przyszła Niedziela jest VI Niedzielą Wielkanocną, o godz. 10.00 odbędzie się Uroczystość I Komunii św. w naszej parafii. Polecamy modlitwie dzieci oraz ich rodziców i krewnych. 26 maja obchodzimy Dzień Matki pamiętajmy tego dnia szczególnie o naszych Mamach.

 • Rocznica I Komunii św. odbędzie się w Boże Ciało, 20 czerwca o godz. 10.30.

 • Za tydzień Święto Matki w Cieplicach. Program podany jest w tygodniku Niedziela. Gościem honorowym będzie Bp Antoni Długosz z Częstochowy, a także młodzieżowy zespół Beatlesi z Polkowic.

 • Zgromadzenie Sióstr Św. Marii Magdaleny od Pokuty zaprasza wszystkie chętne kobiety do uczestnictwa dnia 25.05.2019r. w szóstym spotkaniu formacyjnym z cyklu „Całaś piękna jest…uBogacOna” w klasztorze przy ul. Kopernika 1 w Jeleniej Górze w godzinach od 15.00 do 19.00. W programie wspólna Eucharystia. Chętne Panie zapraszamy do zapisu w zakrystii do dnia 23.05.19r.

 • Siostry zapraszają chętne osoby do wspólnego włączenia się w 9 dniowy post każdego miesiąca o chlebie i wodzie w intencji powołań trwający przez 9 miesięcy. W miesiącu maju rozpoczynamy 20 maja br. Chętne osoby zapraszamy do zapisu w zakrystii na miesiąc maj.

 • Zgromadzenie Sióstr Magdalenek zaprasza do wspólnego wyjazdu autokarowego na nocne czuwanie do Częstochowy przed oblicze cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej z 30.06. (ndz.) na 01.07. (pn.) br. Koszt wyjazdu 70zł. Zapisy w zakrystii do 15.06.2019r.


__________
18 maja 2019 | Ogłoszenia duszpasterskie