menu close menu

Eucharystia w Godzinę Łaski

W samo południe, w uroczystość Niepokalanego Poczęcia Maryi, w kaplicy św. Anny wielu jeleniogórzan uczestniczyło w uroczystej Mszy św., aby w Godzinie Łaski uprosić pomoc Boża  dla siebie i swoich bliskich.
Matka Boża, objawiając się w Święto Niepokalanego Poczęcia, 8 grudnia 1947 r., pielęgniarce Pierinie Gilli w Montichiari we Włoszech ogłosiła Godzinę Łaski dla świata. Co roku 8 grudnia między godziną 12 a 13 można za jej pośrednictwem wypraszać szczególne łaski.   

Matka Boża w czasie tego objawienia powiedziała:

„Życzę sobie, aby każdego roku w dniu 8 grudnia, w południe obchodzono Godzinę Łaski dla całego świata. Dzięki modlitwie w tej godzinie ześlę wiele łask dla duszy i ciała. Będą masowe nawrócenia. Dusze zatwardziałe i zimne jak marmur poruszone będą łaską Bożą i znów staną się wierne i miłujące Boga. Pan, mój Boski Syn Jezus, okaże wielkie miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą się modlić za bliźnich. Jest moim życzeniem, aby ta Godzina była rozpowszechniona. Wkrótce ludzie poznają wielkość tej Godziny łaski. Jeśli ktoś nie może w tym czasie przyjść do kościoła, niech modli się w domu”.

Eucharystii przewodniczył ks. Tomasz Tytera, a oprawę muzyczną zapewniła diakonia muzyczna Wspólnoty Odnowa w Duchu św.

Barbara Ludorowska


__________
10 grudnia 2018 | Aktualności