menu close menu

XXV Niedziela „w ciągu roku”

 • Dzisiaj XXV Niedziela „w ciągu roku”,

  • Zapraszamy na Mszę św. o godzinie 13.15 kandydatów do bierzmowania z klas 1 Szkół Ponadgimnazjalnych. Po Mszy św. katecheza liturgiczna w kościele św. Anny.

  • Informujemy Rodziców i Młodzież o 3 letnim cyklu katechez przygotowujących do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Rozpoczęliśmy zapisy klas VI. Deklaracje dla młodzieży ze Szkół nr. 2 i 13 zostaną rozdane w szkołach. Uczniów spoza tych szkół prosimy o odebranie deklaracji w zakrystii. Ostateczny termin składania deklaracji mija 17 października br.

  • W dniu dzisiejszym w naszej katolickiej szkole „dzień otwartych drzwi” w ramach „Niedzieli z Pankracym”. Zapraszamy od 8.30 do 14.30 aby odwiedzić dawne Kolegium Jezuickie, które również z waszą pomocą zostało poddane gruntownym remontom i służy dobru dzieci i młodzieży oraz dla potrzeb wspólnot naszej parafii.

  • Również po Mszach św. będziemy mogli nabyć ciasta jako pomoc na dalsze remonty i wyposażenie Sali komputerowej.

 • Ks. prałat Andrzej Bokiej proboszcz parafii p.w. Podwyższenia Krzyża św. zaprasza na koncert Reprezentacyjnego Artystycznego Zespołu Wojska Polskiego pod patronatem Narodowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy w Stulecie Odzyskania Niepodległości. Koncert dzisiaj o godzinie 19.00 w kościele garnizonowym o godzinie 19.00. wstęp wolny.

 • Wszystkich Was zapraszamy do formacji i uczestnictwa w grupach parafialnych oraz wspólnotach:

  • W środę w kościele św. Anny spotkanie i modlitwa Wspólnoty Odnowy w Duchu św. o godzinie 19.15

  • W czwartek spotkanie „Kręgu Biblijnego” i dzielenie się Słowem Bożym – sala parafialna o godzinie 19.00

  • W piątek spotkania grupy młodzieżowej „Studnia” – sala przy kancelarii o godzinie 19.30

 • W piątek zbiórka dla kandydatów i ministrantów młodszych do IV klasy Szkoły Podstawowej o godzinie 16.30. Lektorów i ministrantów starszych od V klasy zapraszamy na zbiórkę o godzinie 19.00 Zapraszamy wszystkich chłopców do służby przy ołtarzu. Rodziców prosimy o zachętę. Zapraszamy chętne dziewczynki do śpiewania w scholii dziecięcej.

 • Informujemy narzeczonych przygotowujących się do zawarcia Sakramentu Małżeństwa o organizowanych naukach przedmałżeńskich. Rozpoczną się 6 października w sobotę o godzinie 17.00 w klasztorze Ojców Pijarów w Cieplicach.

 • Zapraszamy w przyszła Niedzielę na Mszę św. imieninowa w intencji ks. Tomasza o godzinie 13.15.

 • Informujemy, że od czwartku od godziny 13.30 do soboty nie będzie adoracji NS oraz Mszy św. w kościele św. Anny z powodu prac przy organach.

 • Do końca 15 października trwa akcja „ kredka dla dzieciaka”. Prosimy jak co roku o składanie do kosza przy ołtarzu św. Barbary przyborów szkolnych, które zostaną przekazane potrzebującym dzieciom z naszej wspólnoty parafialnej.


__________
22 września 2018 | Ogłoszenia duszpasterskie