menu close menu

KSIĘŻE BISKUPIE ! DZIĘKUJEMY!

Czcigodny Księże Biskupie

Składamy Ci najserdeczniejsze podziękowania za 11-letnią pracę duszpasterską w naszej diecezji.  Jednocześnie składamy serdeczne Bóg zapłać za wszystkie odprawione msze święte, wizytacje, wygłoszone kazania, udzielone sakramenty, które sprawowałeś w naszej parafii. Za każdą Eucharystię oraz za każdą łaskę, którą dzięki Twojej posłudze otrzymaliśmy od Pana – Bóg zapłać!

Księże Biskupie! To w drodze na rekolekcje do naszej parafii, pamiętnego grudnia 2008 roku,  dowiedziałeś się o papieskiej nominacji na biskupa pomocniczego naszej diecezji. A więc można powiedzieć: tu wszystko się zaczęło. Proszę pamiętać, że drzwi tego pięknego kościoła, a  przede wszystkim drzwi naszych serc będą dla Ciebie zawsze otwarte, otwarte na oścież.

Na dalszą biskupią posługę Bogu i ludziom w diecezji świdnickiej, życzymy Ci światła Ducha Świętego i Matczynej opieki Maryi. Zapewniamy o naszej pamięci w modlitwie.

Szczęść Boże, Duszpasterze i Parafianie.

 

Komunikat Nuncjatury Apostolskiej

Życzenia Biskupa Legnickiego Zbigniewa Kiernikowskiego

Życzenia Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski


__________
31 marca 2020 | Aktualności