menu close menu

Pożegnanie ks. Tomasza i ks. Marka

Decyzją Ks. Biskupa, z dniem 1 lipca 2019 r. odchodzą z naszej parafii dwaj kapłani. Ks. Tomasz Tytera  28 lutego 2019 r.został proboszczem parafii w Czernicy i w Dziwiszowie, a Ks. Marek  Michalski  został skierowany jako wikariusz do parafii MB Różańcowej w Kamiennej Górze. W niedzielę 23 czerwca  o godz. 18.00 mogliśmy  wyrazić naszą wdzięczność księżom za ich pracę w ciągu minionych lat.  Ks. Tomasz posługę duszpasterską w naszej Wspólnocie pełnił od roku 2015, a ks. Marek od lutego 2018 r.

Uroczystą Eucharystię dziękczynną sprawowali wszyscy kapłani. Na zakończenie przedstawiciele wielu grup działających w naszej Parafii złożyli podziękowania i życzenia Bożego Błogosławieństwa na dalszą służbę Bogu i ludziom.

Do naszej parafii zostanie skierowany ks. neoprezbiter Michał Kamiński, którego powitać będziemy mogli w następna  niedzielę.

B. Ludorowska


__________
23 czerwca 2019 | Aktualności