menu close menu

X Niedziela zwykła

Ogłoszenia Duszpasterskie

X Niedziela Zwykła

9 Czerwca 2024 r.

  • Przeżywamy dziś X Niedzielę w ciągu roku.

  • Nabożeństwa czerwcowe codziennie po wieczornej Mszy św.

  • W czwartek, 13 czerwca, dzień fatimski. Różaniec w kościele św. Anny o godz. 8:00, 12:00 i 15:00. O godz. 17:00 procesja z kościoła św. Anny do bazyliki, nabożeństwo fatimskie i Msza św. o godz. 18:00.

  • W sobotę, jak każdego 15 dnia miesiąca modlić się będziemy za mieszkańców i władze naszego miasta podczas Mszy św. o godz. 18:00.

  • Przyszła niedziela jest trzecią miesiąca. Modlić się będziemy za ofiarodawców i dobrodziejów naszej parafii. Msza św. w ich intencji o godz. 10:30.

  • W poniedziałek 10 czerwca, na Cmentarzu przy ul. Jagiellońskiej, odbędzie się uroczystość odsłonięcia i poświęcenia nagrobka śp. Eugeniusza Klimkiewicza (*1903; +1979) – żołnierza gen. Stanisława Maczka. Śp. Eugeniusz Klimkiewicz był żołnierzem 2. Korpusu Polskiego na Zachodzie oraz żołnierzem 1. Dywizji Pancernej gen. Maczka. W uroczystości wezmą udział żołnierze 11. Lubuskiej Dywizji Kawalerii Pancernej im. Króla Jana III Sobieskiego, która kultywuje tradycje Dywizji Pancernej gen. Maczka. Zapraszamy do udziału dorosłych, dzieci i młodzież, aby wyrazić nasz szacunek i pamięć o wszystkich, którzy bronili i bronią granic oraz godności naszej Ojczyzny. Rozpoczęcie o godz. 10:00. Grób znajduje się w sektorze: I; nr 509.

  • Zachęcamy do lektury prasy katolickiej Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Małego Gościa


__________
9 czerwca 2024 | Ogłoszenia duszpasterskie