menu close menu

IX Niedziela zwykła

Ogłoszenia Duszpasterskie

IX Niedziela w Ciągu Roku

2 Czerwca 2024 r.

  • Przeżywamy dziś IX Niedzielę zwykłą i pierwszą miesiąca. Zmiana tajemnic Żywego Różańca po Mszy św. o 13:15. Wspominamy św. Erazma, biskupa i męczennika, Patrona naszej Parafii. Jak każdego drugiego dnia miesiąca po wieczornej Mszy św. wieczornica ze św. Janem Pawłem II w kolejną rocznicę pielgrzymki papieża Polaka do Ojczyzny.

  • Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe codziennie po wieczornej Mszy św.

  • Do czwartku trwamy w tradycyjnej oktawie Bożego Ciała. Codzienne procesje eucharystyczne wokół Bazyliki po wieczornej Mszy św. W czwartek procesja do czterech ołtarzy i pobłogosławienie wianków. Zapraszamy dzieci do sypania kwiatów w czasie procesji każdego dnia.

  • W czwartek, 6 czerwca o godz. 18:00, 13 osób z naszej Parafii przyjmie sakrament Bierzmowania. Zachęcamy do modlitwy za młodzież i dorosłych, aby poddali swoje życie prowadzeniu Ducha Świętego. Szafarzem sakramentu będzie ks. biskup Piotr Wawrzynek, Biskup pomocniczy naszej Diecezji.

  • Próby dla kandydatów do Bierzmowania w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 19:00. Obecność obowiązkowa.

  • W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej podczas porannych Mszy św. i od godz. 17:00. O godz. 22:00 Msza św. w kościele św. Anny i całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu.

  • Spotkanie Rodziny Radia Maryja w Krzeszowie 3 czerwca. Zapisy pod numerem umieszczonym na plakacie w gablocie przed kościołem.

  • Zachęcamy do lektury prasy katolickiej Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Małego Gościa


__________
3 czerwca 2024 | Ogłoszenia duszpasterskie