menu close menu

III Niedziela Wielkanocna

Ogłoszenia Duszpasterskie

III Niedziela Wielkanocna

14 Kwietnia 2024 r.

  • Przeżywamy dziś III Niedzielę Radości Paschalnej, Niedzielę Biblijną. Zachęcamy do codziennej lektury Pisma Świętego. Ta niedziela jest dniem modlitwy w intencji życia poczętego. Życie jest darem Bożym i jako takie jest niezbywalnym prawem każdego człowieka, dlatego trzeba je chronić i wspierać na każdym etapie jego rozwoju. Szacunek wobec życia, które należy do najważniejszych wartości, jest jedną z podstawowych powinności każdego człowieka. Dlatego zachęcamy do modlitwy w intencji poczętych dzieci.

  • W poniedziałek, jak każdego 15 dnia miesiąca modlić się będziemy za mieszkańców i władze naszego miasta podczas Mszy św. o 18:00.

  • Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania z klas 8 w poniedziałek o godz. 18:30 w bazylice.

  • Druga katecheza z seminarium o Eliaszu i Elizeuszu pt.: „Posłuszeństwo skutkujące cudem” w środę po wieczornej Mszy św. w bazylice.

  • Spotkanie z rodzicami i dziećmi komunijnymi w czwartek o 19:00 w domu katechetycznym.

  • W trzeci piątek miesiąca nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i Eucharystia o godz. 15:00 w kościele św. Anny.

  • W przyszłą, trzecią niedzielę miesiąca modlić się będziemy za dobrodziejów i ofiarodawców naszej Parafii. Msza św. w ich intencji o godz. 10:30.

  • Zapraszamy do udziału w 33-dniowych rekolekcjach przygotowujących do zawierzenia się Maryi. Msza w intencji uczestników rekolekcji będzie 27 kwietnia, w sobotę o godz. 18:00, a po niej spotkanie organizacyjne w Sali przy kancelarii. Rozpoczęcie rekolekcji 28 kwietnia, a zakończenie 31 maja. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt. Więcej informacji i nr telefonów na plakacie w gablocie.

  • Zachęcamy do lektury prasy katolickiej Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Małego Gościa


__________
13 kwietnia 2024 | Ogłoszenia duszpasterskie