menu close menu

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO KSIĘŻE PROBOSZCZU !

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO KSIĘŻE PROBOSZCZU !

W  Uroczystość św. Józefa nasza Wspólnota Parafialna modliła się w sposób szczególny za Księdza Proboszcza Bogdana Żygadło, któremu patronuje wspomniany Święty.

Uroczystą Mszę Św, której przewodniczył Gospodarz Parafii, celebrowali: ks. Erwin Jaworski, ks. Krzysztof Szczeciński i ks. Edward Ogrodowicz, ks. Michał oraz ks. Damian Skrzypek. Kapłani Ofiarę Eucharystii składali w intencji Księdza Proboszcza – przewodniczącego liturgii. Natomiast Ksiądz Proboszcz dziękował Bogu za dar życia, za powołanie do kapłańskiej służby, za wszystkich ludzi, których Bóg postawił na drodze Jego życia, a w zdrojach Miłosierdzia Bożego zanurzał zmarłych Rodziców i Rodzeństwo.

Homilię wygłosił ks. Erwin Jaworski, który prowadzi parafialne rekolekcje wielkopostne.  Po błogosławieństwie przyszedł czas na słowa wdzięczności i życzenia, jakie wierni składali  Dostojnemu Solenizantowi z okazji Imienin.

 

Czcigodny Księże Proboszczu!  Drogi Solenizancie!

Dzień Imienin, to jedna z niewielu okazji, by wyrazić Ci wdzięczność za trud posługi kapłańskiej w naszej Wspólnocie.

Na początku jednak chcemy wyrazić naszą wdzięczność Panu Bogu za Twoją obecność w naszej parafii. Dziękujemy, że jesteś naszym duszpasterzem i prowadzisz nas do Jezusa i wzbudzasz w nas nadzieję swoim duchowym wsparciem.

Dziękujemy za gospodarską dbałość naszej parafii. Dziękujemy za uśmiech, życzliwość i przewodnictwo duchowe.

Życzymy Ci, Drogi Księże Proboszczu, aby dobry Bóg obdarzył Cię obfitością swoich łask, przywrócił upragnione zdrowie, obdarzył  radością i umiejętnością przezwyciężania kłopotów dnia codziennego. Duch Święty, niech opromienia swoim światłem ścieżki Twojego życia.

Życzymy Ci abyś szedł przez  życie, jak dotąd, z dobrocią w sercu, otoczony ludzką życzliwością.

Niech Jezus Chrystus daje Ci siły w głoszeniu Słowa Bożego i prowadzeniu parafii, a Matka Najświętsza otacza Swoją opieką, daje ukojenie i prowadzi każdego dnia.

Wierzymy, że Twój Patron i Patronowie naszej Wspólnoty, będą  wypraszali u Pana Boga wszystkie potrzebne Tobie dary, a ludzka życzliwość będzie towarzyszyć każdemu dziełu, które będziesz podejmował.

Zapewniając  Cię o wdzięczności, do  życzeń dołączamy duchowy prezent w postaci modlitwy.

Parafianie

 


__________
20 marca 2024 | Aktualności