menu close menu

X Niedziela zwykła

Ogłoszenia Duszpasterskie

X Niedziela Zwykła

11 Czerwca 2023 r.

  • Przeżywamy dziś X Niedzielę w ciągu roku.

  • We wtorek, 13 czerwca, dzień fatimski. Różaniec w kościele św. Anny o godz. 8:00, 12:00 i 15:00. O godz. 17:00 procesja z kościoła św. Anny do bazyliki, nabożeństwo fatimskie i Msza św. o godz. 18:00.

  • Trwamy w tradycyjnej oktawie Bożego Ciała. Do czwartku procesje eucharystyczne wokół bazyliki ze śpiewem litanii do Serca Jezusowego. W czwartek po Mszy św. o godz. 18:00 procesja wokół bazyliki do czterech ołtarzy. Zapraszamy dzieci do sypania kwiatów w czasie procesji.

  • W czwartek jak każdego 15 dnia miesiąca modlić się będziemy za mieszkańców i władze naszego miasta podczas Mszy św. o godz. 18:00.

  • W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. To także trzeci piątek miesiąca. Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia i Msza św. w kościele św. Anny o godz. 15:00.

  • Przyszła niedziela jest trzecią miesiąca. Modlić się będziemy za ofiarodawców i dobrodziejów naszej parafii. Msza św. w ich intencji o godz. 10:30. W przyszłą niedzielę w naszej parafii będzie kiermasz misyjny. Po Mszach św. studenci będą rozprowadzać pamiątki misyjne. Swoimi ofiarami będziemy mogli wesprzeć misje prowadzone przez studenckie duszpasterstwo misyjne Salwator z Wrocławia.

  • „Wielkość i dramat polskich Kresów” spotkanie autorskie z panem Stanisławem Srokowskim w czwartek, 15 czerwca o godz. 17:00 w Sali kameralnej przy ul. 1-go Maja 60.

  • Spotkanie ze Wspólnotą Trudnych Małżeństw „Sychar” w piątek 16 czerwca o 19.30 w Jeleniej Górze – Cieplicach u O. Pijarów.

  • Zachęcamy do lektury prasy katolickiej Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Małego Gościa


__________
12 czerwca 2023 | Ogłoszenia duszpasterskie