menu close menu

Niedziela Chrztu Pańskiego

Ogłoszenia Duszpasterskie  

Niedziela Chrztu Pańskiego

8 Stycznia 2023 r.

 • Dziś wspominamy wydarzenie znad rzeki Jordan, gdzie Chrystus przyjął chrzest. Dzisiejsza niedziela kończy też okres Narodzenia Pańskiego. Od jutra w liturgii rozpoczyna się okres w ciągu roku. Jednak tradycyjnie przedłużamy śpiewanie kolęd i świąteczny wystrój do 2 lutego, czyli święta Ofiarowania Pańskiego.

 • Przyszła niedziela jest III niedzielą miesiąca. Modlić się będziemy za ofiarodawców i dobrodziejów naszej parafii. Msza św. w ich intencji o godz. 10:30. Jak każdego 15 dnia miesiąca zapraszamy na Mszę o 18:00 za mieszkańców i władze naszego miasta.

 • Siostry Magdalenki od Pokuty zapraszają Panie w każdym wieku na SPotkanie Kobiet nt. “Siła Kobiety” dnia 14 stycznia w sobotę od godz. 16:00 do klasztu przy ul Kopernika 1. W spotkaniu przewidziana jest Msza św., adoracja Najświętszego Sakramentu, konferencja i agapa.

 • W tym tygodniu, w czasie wizyty duszpasterskiej odwiedzimy mieszkańców następujących ulic:

 • Poniedziałek, 9 stycznia: ulice Pijarska, Czeczota i Obrońców Westerplatte;

 • Wtorek, 10 stycznia: ulica Jelenia;

 • Środa, 11 stycznia: ulice Muzealna, Modrzejewskiej, Przeskok, Chełmońskiego;

 • Czwartek, 12 stycznia: ulica Kopernika;

 • Piątek, 13 stycznia: ulice Poznańska, Mleczna Droga i Kasprowicza;

 • Sobota, 14 stycznia: ulice Obrońców Pokoju i Sobieskiego.

 • Wizyty od poniedziałku do piątku rozpoczynamy o godz. 15:30, a w sobotę o godz. 11:00.

 • Zachęcamy do lektury prasy katolickiej Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Małego Gościa


__________
9 stycznia 2023 | Ogłoszenia duszpasterskie