menu close menu

XI Niedziela Zwykła

Ogłoszenia Duszpasterskie

XI Niedziela W Ciągu Roku

13 Czerwca 2021

 • Dziś XI Niedziela zwykła i dzień fatimski. O godz. 17 nabożeństwo z różańcem fatimskim i litanią do Serca Jezusowego. Początek procesji w bazylice.

 • Nabożeństwa czerwcowe codziennie po wieczornej Mszy św.

 • We wtorek, jak każdego 15 dnia miesiąca modlić się będziemy o 18:00 za mieszkańców i władze naszego miasta.

 • 18 czerwca to trzeci piątek miesiąca. Nabożeństwa do Bożego Miłosierdzia i Eucharystia o godz. 15:00. Modlić się będziemy szczególnie za chrześcijan na Biskim Wschodzie, szczególnie za mieszkańców Libanu, w związku z wieloma trudnościami, których doświadcza społeczność tego regionu.

 • W sobotę, 19 czerwca o godz. 12:00 będzie sprawowana Msza św. dziękczynna w katedrze legnickiej za 75 lat życia, 50 lat kapłaństwa i 15 lat posługi biskupiej biskupa Zbigniewa Kiernikowskiego, Biskupa Legnickiego. Pamiętajmy w osobistych modlitwach o naszym Pasterzu.

 • Wracamy do sprawowania Mszy św. w soboty o godz. 17:00 w kościele św. Anny.

 • Przyszła niedziela jest trzecią w miesiącu. Modlić się będziemy za ofiarodawców i dobrodziejów naszej parafii. Msza św. w ich intencji o godz. 10:30. Rozpoczynamy kolejny etap prac inwestycyjnych w naszym kościele. W tym roku będzie to malowanie całego kościoła, które rozpocznie się w lipcu. Ofiary na potrzeby parafii można składać  indywidualnie lub na konto parafii. Za wszystkie ofiary serdecznie dziękujemy.

 • Zapraszamy na Filmowe Rekolekcje Ewangelizacyjne, które odbędą się w naszej parafii w dniach 20 – 23 czerwca. W tym czasie odbędą się projekcje filmów:

 • „13. Dzień – Fatima” – 21 czerwca w poniedziałek o godz. 19:00;

  po projekcji Akt Oddania się Matce Bożej;

 • „Ufam Tobie” – 22 czerwca we wtorek o godz. 19:00; po projekcji modlitwa zawierzenia się Jezusowi miłosiernemu;

 • „Ja Jestem” – 23 czerwca w środę o godz. 19:00; po projekcji adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

  Będziemy gościć p. Benona Wylęgałę, generalnego konsultora Zakonu Rycerzy św. Jana Pawła II oraz założyciela Fundacji Filmowy Ruch Ewangelizacyjny z Bielska – Białej, który poprowadzi spotkania ewangelizacyjne i złoży swoje świadectwo wiary. W czasie rekolekcji będzie można zaopatrzyć się w wartościowe filmy.

 • Zapraszamy na 2-dniową pielgrzymkę na Jasną Górę w dniach 11 – 12 lipca organizowaną przez Koło Przyjaciół Radia Maryja. Więcej informacjiw gablocie przed kościołem.

 • W dniach 16 – 23 sierpnia 2021 r. organizowana jest pielgrzymka do Medjugorie. Więcej informacji na plakacie w gablocie.

 • W czerwcu są jeszcze wolne intencje mszalne.

 • Zachęcamy do lektury prasy katolickiej Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Małego Gościa Niedzielnego.


__________
12 czerwca 2021 | Ogłoszenia duszpasterskie