menu close menu

XI Niedziela Zwykła

Ogłoszenia Duszpasterskie

XI Niedziela Zwykła

14 Czerwca 2020

 • Dziś XI Niedziela zwykła.

 • Przeżywamy miesiąc czerwiec, szczególnie oddając cześć Najświętszemu Sercu Jezusa. Nabożeństwa czerwcowe ze śpiewem litanii każdego dnia po wieczornej Eucharystii.

 • Trwamy w tradycyjnej oktawie Bożego Ciała. Po każdej wieczornej Eucharystii procesja wokół kościoła. W czwartek zakończenie oktawy i procesja do czterech ołtarzy. Zapraszamy dzieci do sypania kwiatów.

 • W poniedziałek, 15 czerwca Msza św. w intencji mieszkańców i władz Jeleniej Góry o godz. 18:00.

 • 19 czerwca, w piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze Święte o godz. 7:00, 7:30, 9:00, 15:00 i 18:00. Jest to trzeci piątek miesiąca. O godz. 15:00 koronka do Miłosierdzia Bożego, a po niej Msza Święta.

 • Bierzmowanie w naszej parafii będzie 24 czerwca, w środę o godz. 16:00. Spotkanie dla kandydatów z 8 klas SP przed bierzmowaniem w czwartek o godz. 16:00 w bazylice.

 • Uroczystość I Komunii św. będzie 27 czerwca, w sobotę o godz. 11:00. Spotkanie rodziców dzieci, które przystąpią do sakramentu Eucharystii 27 czerwca będzie 17 czerwca, w środę o godz. 16:30 w bazylice.

 • Do swoich spotkań powróciły grupy parafialne.

 • W poniedziałek o 19:00 Odnowa w Duchu Świętym w Sali przy kancelarii i integracyjne spotkanie wspólnoty.

 • We wtorek o 19:00 w Sali przy kancelarii Chór parafialny przygotowujący uroczystość Bierzmowania.

 • W czwartek Krąg biblijny i czas na poznawanie i rozważanie Słowa Bożego.

 • W piątek o 17:00 próba scholii dziecięcej i przygotowanie do niedzieli, o 19:00 spotkanie Służby liturgicznej, młodszych i starszych ministrantów, a także lektorów i ćwiczenia posługi przy ołtarzu. O godz. 20:00 Duszpasterstwo młodzieży STUDNIA i adoracja Najświętszego Sakramentu w bazylice.

 • Zapraszamy do włączenia się w posługę w tych wspólnotach i pogłębianie wspólnotowego życia w naszej parafii.

 • Zachęcamy do lektury prasy katolickiej Niedzieli, Gościa niedzielnego i Małego gościa niedzielnego.

 


__________
17 czerwca 2020 | Ogłoszenia duszpasterskie